Sporedi

Spored dogodkov (5): 10.8. - 12.8.

Sporedi - sreda, 18.07.2012 ob 14:13

Spored dogodkov XXX. olimpijskih iger v Londonu (5. del).

 PETEK, 10. AVGUST:

 

 

KONČNE ODLOČITVE (16):

 

Nogomet: za 3. mesto, M (20.45)

 

Hokej na travi: za 11. mesto, Ž (9.30); za 5. mesto, Ž (12.30); za 3. mesto, Ž (16.30); finale, Ž (21.00)

 

Atletika: palica, M (20.00); kladivo, Ž (20.35); 5000 m, Ž (21.05); 4 x 100 m, Ž (21.40); 1500 m, Ž (21.55); 4 x 400 m, M (22.20)

 

Kolesarstvo – BMX: finale, Ž (17.30); finale, M (17.40)

 

Rokoborba: prosti slog, do 55 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45), finale (19.25); prosti slog, do 74 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45), finale (19.25)

 

Plavanje: daljinsko plavanje, maraton (10 km), M (13.00)

 

Sinhrono plavanje: ekipno, Ž: prosti program (16.00)

 

Jadranje: 470, Ž (14.00)

 

Tekvondo: do 67 kg, Ž: repasaž in za 3. mesto (21.00), finale (23.15); do 80 kg, M: repasaž in za 3. mesto (21.15), finale (23.30)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Košarka: polfinale, M: polfinale 1 (18.00), polfinale 2 (22.00)

 

Boks: polfinale, M: polmušja (do 49 kg, 14.30), bantamska (do 56 kg, 15.00), polvelterska (do 64 kg, 15.30), srednja (do 75 kg, 16.00), težka (do 91 kg, 16.30), mušja (do 52 kg, 21.30), lahka (do 60 kg, 22.00), velterska (do 69 kg, 22.30), poltežka (do 81 kg, 23.00), supertežka (nad 91 kg, 23.30)

 

Kajak kanu: K1, 200 m, M: predtekmovanje, polfinale (10.30); C1, 200 m, M: predtekmovanje, polfinale (10.51); K1, 200 m, Ž: predtekmovanje, polfinale (Ponomarenko Janić, 11.12); K2, 200 m, M: predtekmovanje, polfinale (11.33)

 

Rokomet: polfinale, M: polfinale 1 (18.00), polfinale 2 (21.30)

 

Atletika: 4 x 400 m, Ž: 1. krog (20.10); 4 x 100 m, M: 1. krog (20.45)

 

Kolesarstvo – BMX: polfinale, Ž (16.00); polfinale, M (16.08)

 

Rokoborba: prosti slog, do 55 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00); prosti slog, do 74 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00)

 

Skoki v vodo: stolp (10 m), M: predtekmovanje (20.00)

 

Jadranje: dvobojevanje, Ž: polfinale 1 (15.00), polfinale 2 (15.05)

 

Tekvondo: do 67 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale, polfinale (Anić, 10.00); do 80 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale, polfinale (10.15)

 

Ritmična gimnastika: mnogoboj, posamično, Ž: kvalifikacije (13.00, 14.18); mnogoboj, ekipno, Ž: kvalifikacije (15.50)

 

Odbojka: polfinale, M: polfinale 1 (16.00), polfinale 2 (20.30)

 

Vaterpolo: od 5. do 8. mesta, M (15.20, 19.30); polfinale, M: polfinale 1 (16.40), polfinale 2 (20.50)

 

 

SOBOTA, 11. AVGUST:

 

 

KONČNE ODLOČITVE (32):

 

Nogomet: finale, M (16.00)

 

Boks: polmušja, M (do 49 kg, 21.30); bantamska, M (do 56 kg, 21.45); polvelterska, M (do 64 kg, 22.15); srednja, M (do 75 kg, 22.45); težka, M (do 91 kg, 23.15)

 

Košarka: za 3. mesto, Ž (18.00); finale, Ž (22.00)

 

Rokomet: za 3. mesto, Ž (18.00); finale, Ž (21.30)

 

Hokej na travi: za 11. mesto, M (9.30); za 5. mesto, M (12.30); za 3. mesto, M (16.30); finale, M (21.00)

 

Kajak kanu: K1, 200 m, M (10.30); C1, 200 m, M (10.47); K1, 200 m, Ž (11.14); K2, 200 m, M (11.41)

 

Atletika: hitra hoja (50 km), M (10.00); hitra hoja (20 km), Ž (18.00); višina, Ž (20.00); kopje, M (20.20); 5000 m, M (20.30); 800 m, Ž (21.00); 4 x 400 m, Ž (21.25); 4 x 100 m, M (22.00)

 

Moderni peteroboj: finale, M (9.45)

 

Gorsko kolesarstvo: olimpijski kros, Ž (Klemenčič, Žakelj, 13.30)

 

Rokoborba: prosti slog, do 60 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45, finale (19.25); prosti slog, do 84 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45), finale (19.25); prosti slog, do 120 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45), finale (19.25)

 

Skoki v vodo: stolp (10 m), M: finale (21.30)

 

Jadranje: dvobojevanje, Ž (13.00)

 

Tekvondo: nad 67 kg, Ž: repasaž in za 3. mesto (21.00), finale (23.15); nad 80 kg, M: repasaž in za 3. mesto (21.15), finale (23.30)

 

Ritmična gimnastika: mnogoboj, posamično, Ž: finale (14.30)

 

Odbojka: za 3. mesto, Ž (12.30); finale, Ž (19.30)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Rokoborba: prosti slog, do 60 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00); prosti slog, do 84 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00); prosti slog, do 120 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00)

 

Skoki v vodo: stolp (10 m), M: polfinale (11.00)

 

Tekvondo: nad 67 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale, polfinale (Rajher, 10.00); nad 80 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale, polfinale (Trajkovič, 10.15)

 

 

NEDELJA, 12. AVGUST:

 

 

Zaključna slovesnost 30. olimpijskih iger (20.30)

 

 

KONČNE ODLOČITVE (15):

 

Košarka: za 3. mesto, M (12.00); finale, M (16.00)

 

Boks: mušja, M (do 52 kg, 14.30); lahka, M (do 60 kg, 14.45); velterska, M (do 69 kg, 15.15); poltežka, M (do 81 kg, 15.45); supertežka, M (nad 91 kg, 16.15)

 

Rokomet: za 3. mesto, M (12.00); finale, M (16.00)

 

Atletika: maraton, M (Kobe, 12.00)

 

Moderni peteroboj: finale, Ž (9.00)

 

Gorsko kolesarstvo: olimpijski kros, M (14.30)

 

Rokoborba: prosti slog, do 66 kg, M: repasaž in za 3. mesto (13.45), finale (14.25); prosti slog, do 96 kg, M: repasaž in za 3. mesto (13.45), finale (14.25)

 

Ritmična gimnastika: mnogoboj, skupinske vaje (14.30 in 15.16)

 

Odbojka: za 3. mesto, M (10.30); finale, M (14.00)

 

Vaterpolo: za 7. mesto, M (11.20); za 5. mesto, M (12.40); za 3. mesto, M (15.30); finale, M (16.50)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Rokoborba: prosti slog, do 66 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (9.30); prosti slog, do 96 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (9.30)

Komentarji
  1. Dodaj komentar