Sporedi

Spored dogodkov (3): 3.8. - 5.8.

Sporedi - sreda, 18.07.2012 ob 14:20

Spored dogodkov XXX. olimpijskih iger v Londonu (3. del).

PETEK, 3. AVGUST:

 

 

KONČNE ODLOČITVE (22):

 

Badminton: mešani pari: za 3. mesto (10.00), finale (14.30)

 

Lokostrelstvo: posamično, M: za 3. mesto (16.21), finale (16.37)

 

Sabljanje: sablja, ekipno, M: za 3. mesto (19.00), finale (19.45)

 

Dviganje uteži: do 85 kg, M: skupina B (11.00), skupina A (20.00); do 75 kg, Ž: skupina B (13.30), skupina A (16.30)

 

Judo: nad 100 kg, M: repasaž in za 3. mesto (15.02), polfinale (15.03), finale (17.10); nad 78 kg, Ž: repasaž in za 3. mesto (15.00), polfinale (15.01), finale (17.00)

 

Atletika: krogla, M (21.30); 10.000 m, Ž (22.25)

 

Kolesarstvo: dirkališče, ekipno, zasledovanje, M: finale (18.59); keirin, Ž: finale (19.38)

 

Veslanje: enojec, M (10.30); dvojni četverec, M (11.10); dvojec brez krmarja, M (11.20); dvojni dvojec, Ž (11.30)

 

Strelstvo: olimpijska pištola (25 m), M: finale (15.30); MK-puška 60 leže (50 m), M: finale (13.00)

 

Plavanje: 200 hrbtno, Ž (20.30); 100 delfin, M (20.38); 800 prosto, Ž (20.45); 50 prosto, M (21.09)

 

Trampolin: posamično, M: finale (16.26)

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: posamično, Ž: polfinale (10.00); posamično, M: polfinale (14.30)

 

Nogomet: četrtfinale, Ž (13.00, 15.30, 18.00, 20.30)

 

Košarka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Angola – Hrvaška (10.00), Turčija – Kitajska (17.45), Češka – ZDA (23.15); skupina B: Rusija – Avstralija (12.15), Brazilija – Kanada (15.30), Francija – Velika Britanija (21.00)

 

Strelstvo: olimpijska pištola (25 m), M: kvalifikacije (11.30); MK-puška 60 leže (3 x 40, 50 m), M: kvalifikacije (Debevec, 10.00)

 

Odbojka na mivki: osmina finala, M (14.00); osmina finala, Ž (10.00)

 

Lokostrelstvo: posamično, M: osmina finala, četrtfinale, polfinale (10.00)

 

Boks: osmina finala, M: mušja (do 52 kg, 14.30 in 21.30), velterska (do 69 kg, 15.30 in 22.30)

 

Sabljanje: sablja, ekipno, M: osmina finala, četrtfinale, polfinale, tekmi za 5. in 7. mesto (11.30)

 

Rokomet: predtekmovanje, Ž, skupina A: Angola – Velika Britanija (10.30), Hrvaška – Črna gora (15.30), Rusija – Brazilija (17.15); skupina B: Južna Koreja – Francija (12.15), Španija – Švedska (20.30), Danska – Norveška (22.15)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, M, skupina A: Avstralija – Argentina (9.30), Velika Britanija – Pakistan (17.00), Južnoafriška republika – Španija (20.00); skupina B: Nizozemska – Nova Zelandija (11.45), Nemčija – Indija (14.45), Belgija – Južna Koreja (22.15)

 

Judo: nad 100 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale (Ceraj, 10.30); nad 78 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale (Polavder, 10.30)

 

Atletika: krogla, M: kvalifikacije (11.00); sedmeroboj, Ž: 100 m ovire, višina, krogla, 200 m (11.05); troskok, Ž: kvalifikacije (Šestak, 11.25); 100 m, Ž: predtekmovanje, 1. krog (11.40); 400 m ovire, M: 1. krog (LaRue, 12.15); kladivo, M: kvalifikacije (Kozmus, 12.20); 400 m, Ž: 1. krog (13.00); 3000 m zapreke, M: 1. krog (14.00); disk, Ž: kvalifikacije (20.10); daljina, M: kvalifikacije (20.50); 1500 m, M: 1. krog (21.05)

 

Konjeništvo: dresura, posamično: velika nagrada, 2. dan (12.00); dresura, ekipno: velika nagrada, 2. dan (12.00)

 

Kolesarstvo: dirkališče, keirin, Ž: 1. in 2. krog, repasaž (17.00); dirkališče, zasledovanje, ekipno, M: 1. krog (17.18); dirkališče, zasledovanje, ekipno, Ž: kvalifikacije (17.56)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 1500 prosto (11.24), 4 x 100 mešano (12.49); predtekmovanje, Ž: 50 prosto (11.00), 4 x 100 mešano (12.35); polfinale, Ž: 50 prosto (21.00)

 

Jadranje: finn, M: 9. in 10. plov (13.00); laser, M: 7. in 8. plov (13.00); 470, M: 3. in 4. plov (13.05); zvezda, M: 9. in 10. plov (13.05); 49, M: 9., 10. in 11. plov (14.30); 470, Ž: 1. in 2. plov (Mrak, Černe, 13.00); laser radial, Ž: 7. in 8. plov (14.35)

 

Tenis: posamično, M: polfinale (13.00); posamično, Ž: polfinale (13.00); mešane dvojice: polfinale (13.00)

 

Namizni tenis: ekipno, Ž: 1. krog (11.00 in 15.30); ekipno, M: 1. krog (20.00)

 

Skoki v vodo: deska (3 m), Ž: predtekmovanje (15.30)

 

Odbojka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Japonska – Rusija (12.30), Velika Britanija – Dominikanska republika (17.45), Alžirija – Italija (23.00); skupina B: Brazilija – Kitajska (10.30), Turčija – Južna Koreja (15.45), ZDA – Srbija (21.00)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, Ž, skupina A: Španija – Madžarska (15.10), Kitajska – ZDA (20.40); skupina B: Rusija – Avstralija (16.30), Velika Britanija – Italija (19.20)

 

 

SOBOTA, 4. AVGUST:

 

 

KONČNE ODLOČITVE (25):

 

Badminton: dvojice, Ž: za 3. mesto (10.00), finale (14.30); posamično, Ž: za 3. mesto (14.30), finale (14.30)

 

Sabljanje: meč, ekipno, Ž: za 3. mesto (19.00), finale (20.15)

 

Dviganje uteži: do 94 kg, M: skupina B (16.30), skupina A (20.00)

 

Atletika: hitra hoja (20 km), M (18.00); disk, Ž (20.30); 100 m, Ž (22.55), daljina, M (20.55), 10.000 m, M (22.15)

 

Kolesarstvo: dirkališče, ekipno zasledovanje, Ž: finale (18.42)

 

Veslanje: enojec, Ž (10.30); dvojni dvojec (lahki veslači), M (10.40); dvojni dvojec (lahki veslači), Ž (11.00); četverec, M (11.30)

 

Strelstvo: trap, Ž: finale (16.00); MK-puška trojni položaj (3 x 20, 50 m), Ž: finale (13.45)

 

Plavanje: 50 prosto, Ž (20.30); 1500 prosto, M (20.36); 4 x 100 mešano, Ž (21.07); 4 x 100 mešano, M (21.27)

 

Tenis: dvojice, M: za 3. mesto, finale (13.00); posamično, Ž: za 3. mesto, finale (13.00); mešani pari: za 3. mesto (13.00)

 

Triatlon: finale, Ž (Šimic, 10.00)

 

Trampolin: posamično, Ž: finale, (16.26)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: dvojice, M: polfinale (10.00)

 

Nogomet: četrtfinale, M (13.00, 15.30, 18.00, 20.30)

 

Odbojka na mivki: osmina finala, M (14.00); osmina finala, Ž (10.00)

 

Strelstvo: trap, Ž: kvalifikacije (10.00); MK-puška trojni položaj (3 x 20, 50 m), Ž: kvalifikacije (Dvoršak, 10.00)

 

Boks: osmina finala, M: polmušja (do 49 kg, 14.30 in 21.30), polvelterska (do 64 kg, 15.30 in 22.30), poltežka (do 81 kg, 16.30 in 23.30)

 

Sabljanje: meč, ekipno, Ž: osmina finala, četrtfinale, polfinale, za 5. in 7. mesto (10.00)

 

Rokomet: predtekmovanje, M, skupina A: Tunizija – Velika Britanija (10.30), Švedska – Argentina (15.30), Islandija – Francija (20.30); skupina B: Južna Koreja – Srbija (12.15), Hrvaška – Danska (17.15), Madžarska – Španija (22.15)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, Ž, skupina A: Nizozemska – Južna Koreja (11.45), Japonska – Belgija (14.45), Kitajska – Velika Britanija (17.00); skupina B: Avstralija – Južnoafriška republika (9.30), ZDA – Nova Zelandija (20.00), Nemčija – Argentina (22.15)

 

Košarka: predtekmovanje, M, skupina A: Tunizija – Francija (10.00), Litva – ZDA (15.30), Nigerija – Argentina (23.15); skupina B: Rusija – Španija (12.15), Kitajska – Brazilija (17.45), Velika Britanija – Avstralija (21.00)

 

Atletika: 100 m, M: kvalifikacije, 1. krog (11.00); sedmeroboj, Ž: daljina, kopje, 800 m (11.05); palica, Ž: kvalifikacije (Šutej, 11.20); 400 m, M: 1. krog (LaRue, 11.35); 3000 m zapreke, Ž: 1. krog (12.35); 400 m ovire, M: polfinale (20.00); 100 m, Ž: polfinale (20.35); 400 m, Ž: polfinale (21.05)

 

Konjeništvo: skoki, posamično: 1. kvalifikacije (11.30); skoki, ekipno: 1. kvalifikacije (11.30)

 

Kolesarstvo: dirkališče, sprint, M: kvalifikacije, osmina finala,od 9. do 12. mesta (11.00); dirkališče, omnium, M: leteči krog, vožnja na točke, vožnja na izpadanje (11.30); dirkališče, zasledovanje, ekipno, Ž: 1. krog (17.11)

 

Jadranje: laser, M: 9. in 10. plov (13.00); 470, M: 5. in 6. plov (15.00); RS-X, M: 7. in 8. plov (15.00); 470, Ž: 3. in 4. plov (15.05); dvobojevanje, Ž (15.00); RS-X, Ž: 7. in 8. plov (13.00); laser radial, Ž: 9. in 10. plov (13.05)

 

Skoki v vodo: deska (3 m), Ž: polfinale (15.30)

 

Namizni tenis: ekipno, M: 1. krog (11.00); ekipno, Ž: četrtfinale (15.30 in 20.00)

 

Tenis: urnik bo narejen dan pred tekmovanjem.

 

Odbojka: predtekmovanje, M, skupina A: Velika Britanija – Poljska (12.30), Avstralija – Italija (15.45), Argentina – Bolgarija (21.00); skupina B: Nemčija – Tunizija (10.30), Rusija – ZDA (17.45), Brazilija – Srbija (23.00)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, M, skupina A: Hrvaška – Avstralija (12.20), Grčija – Španija (15.10), Italija – Kazahstan (16.30); skupina B: Črna gora – Romunija (11.00), Madžarska – Velika Britanija (19.20), Srbija – ZDA (20.40)

 

 

NEDELJA, 5. AVGUST:

 

 

KONČNE ODLOČITVE (23):

 

Badminton: posamično, M: za 3. mesto (10.00), finale (14.00); dvojice, M: za 3. mesto (10.00), finale (14.00)

 

Sabljanje: floret, ekipno, M: za 3. mesto (19.00), finale (20.15)

 

Dviganje uteži: nad 75 kg, Ž: skupina A (16.30)

 

Atletika: maraton, Ž (Jereb, 12.00); troskok, Ž (20.35); 100 m, M (22.50); kladivo, M (21.20); 400 m, Ž (22.10); 3000 m zapreke, M (22.25)

 

Rokoborba: grško-rimski slog, do 55 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45), finale (19.25); grško-rimski slog, do 74 kg, M: repasaž in za 3. mesto (18.45), finale (19.25)

 

Strelstvo: pištola (50 m), M: finale (13.30)

 

Skoki v vodo: deska (3 m), Ž: finale (20.00)

 

Jadranje: zvezda, M (14.00); finn, M (15.00)

 

Gimnastika: finali po orodjih: parter, M (15.00); konj z ročaji, M (16.41); preskok, Ž (15.50)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Odbojka na mivki: četrtfinale, Ž (19.00, 20.00, 23.00, 23.30)

 

Boks: osmina finala, Ž: mušja (do 51 kg, 14.30), lahka (do 60 kg, 15.30), srednja (do 75 kg, 16.30); četrtfinale, M: bantamska (do 56 kg, 21.30), težka (do 91 kg, 22.30)

 

Sabljanje: floret, ekipno, M: osmina finala, četrtfinale, polfinale, za 5. in 7. mesto (10.00)

 

Rokomet: predtekmovanje, Ž, skupina A: Brazilija – Angola (12.15), Črna gora – Rusija (15.30), Hrvaška – Velika Britanija (17.15); skupina B: Švedska – Južna Koreja (10.30), Norveška – Španija (20.30), Danska – Francija (22.15)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, M, skupina A: Pakistan – Južnoafriška republika (11.45), Velika Britanija – Avstralija (20.00), Argentina – Španija (22.15); skupina B: Nova Zelandija – Belgija (9.30), Indija – Južna Koreja (14.45), Nizozemska – Nemčija (17.00).

 

Atletika: 400 m ovire, Ž: 1. krog (20.00); višina, M: kvalifikacije (Prezelj, 20.05); 100 m, M: polfinale (20.45); 1500 m, M: polfinale (21.15), 400 m, M: polfinale (21.40)

 

Košarka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Angola – Češka (12.15), Kitajska – ZDA (17.45), Hrvaška – Turčija (21.00); skupina B: Francija – Rusija (10.00), Kanada – Avstralija (15.30), Velika Britanija – Brazilija (23.15)

 

Kolesarstvo: dirkališče, omnium, M: posamično, zasledovanje (11.00); dirkališče, sprint, Ž: kvalifikacije (11.58); dirkališče, sprint, M: četrtfinala (17.34)

 

Konjeništvo: skoki, posamično: 2. kvalifikacije (12.00); skoki, ekipno: 1. krog (12.00)

 

Strelstvo: trap, M: kvalifikacije (Maček, 10.00); pištola (50 m), M: kvalifikacije (10.00)

 

Rokoborba: grško-rimski slog, do 55 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00); grško-rimski slog, do 74 kg, M: kvalifikacije, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.00)

 

Sinhrono plavanje: pari, Ž: kvalifikacije, tehnični program (16.00)

 

Jadranje: 49, M: 12. in 13. plov (13.00); RS-X, Ž: 9. in 10. krog (13.00); 470, Ž: 5. in 6. plov (15.00); RS-X, M: 9. in 10. klub (15.00)

 

Namizni tenis: ekipno, M: četrtfinale (11.00, 15.30); ekipno, Ž: polfinale (20.00)

 

Tenis: urnik bo narejen dan pred tekmovanjem

 

Odbojka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Alžirija – Dominikanska republika (10.30), Velika Britanija – Japonska (15.45), Italija – Rusija (17.45); skupina B: Kitajska – Južna Koreja (12.30), ZDA – Turčija (21.00), Brazilija – Srbija (23.00)

 

Vaterpolo: četrtfinale, Ž (15.50, 17.10, 20.00, 21.20)

 

Komentarji
  1. Dodaj komentar