Sporedi

Spored dogodkov (2): 31.7. - 2.8.

Sporedi - sreda, 18.07.2012 ob 14:23

Spored XXX. olimpijskih iger v Londonu (2.del).

TOREK, 31. JULIJ:

 

KONČNE ODLOČITVE (15):

 

Sabljanje: floret, posamično, M: za 3. mesto (20.10), finale (20.40)

 

Dviganje uteži: do 69 kg, M: skupina B (11.00), skupina A (20.00); do 63 kg, Ž: skupina B (13.30), skupina A (16.30)

 

Judo: do 81 kg, M: repasaži (15.02), polfinale (15.03), za 3. mesto (15.02), finale (17.10); do 63 kg, Ž: repasaži (15.00), polfinale (Žolnir?,15.01), za 3. mesto (15.00), finale (17.00)

 

Kajak kanu: C1, slalom, M: polfinale (SAVŠEK - 14.30), finale (16.06)

 

Konjeništvo: vsestranskost, posamično: preskakovanje (15.30); vsestranskost, ekipno: preskakovanje (11.30)

 

Strelstvo: skeet, M: kvalifikacije (10.00), finale (15.00)

 

Plavanje: 200 prosto, Ž (20.39); 200 delfin, M (20.47); 200 mešano, Ž (21.39); 4 x 200 prosto, M (21.47)

 

Skoki v vodo: sinhroni skoki, stolp (10 m), Ž: finale (16.00)

 

Gimnastika: ekipno, Ž: finale (17.30)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: predtekmovanje: posamično, M (9.30); posamično, Ž (9.30); dvojice, M (9.30); dvojice, Ž (9.30); mešani pari (9.30)

 

Odbojka na mivki: predtekmovanje, M (10.00); predtekmovanje, Ž (12.00)

 

Lokostrelstvo: posamično, M: 1. in 2. krog (10.00); posamično, Ž: 1. in 2. krog (10.26)

 

Boks: 1. krog, M: polmušja (do 49 kg, 14.30 in 21.30); polvelterska (do 64 kg, 15.45 in 22.45)

 

Sabljanje: floret, posamično, M: 1. in 2. krog, osmina finala, četrtfinale, polfinale (11.30)

 

Nogomet: predtekmovanje, Ž, skupina E: Velika Britanija – Brazilija (20.45), Nova Zelandija – Kamerun (20.45); skupina F: Kanada – Švedska (15.30), Japonska – Južnoafriška republika (15.30); skupina G: Francija – Kolumbija (18.15), ZDA – Severna Koreja (18.15)

 

Rokomet: predtekmovanje, M, skupina A: Tunizija – Islandija (10.30), Velika Britanija – Švedska (15.30), Argentina – Francija (22.15); skupina B: Južna Koreja – Madžarska (12.15), Srbija – Hrvaška (17.15), Danska – Španija (20.30)

 

Košarka: predtekmovanje, M, skupina A: Litva – Nigerija (15.30), Francija – Argentina (21.00), Tunizija – ZDA (23.15); skupina B: Kitajska – Rusija (10.00), Avstralija – Španija (12.15), Velika Britanija – Brazilija (17.45)

 

Judo: do 81 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale (Sedej, 10.30); do 63 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale (Žolnir, 10.30)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, Ž, skupina A: Nizozemska – Japonska (9.30), Belgija – Kitajska (14.45), Velika Britanija – Južna Koreja (17.00); skupina B: Južnoafriška republika – Nova Zelandija (11.45), Argentina – ZDA (20.00), Nemčija – Avstralija (22.15)

 

Veslanje: repasaži, M: četverec brez krmarja (11.00), dvojni dvojec (lahki veslači, 11.30); repasaži, Ž: dvojni dvojec (10.50), dvojni dvojec (lahki veslači, 11.10), osmerec (11.50); četrtfinale, M: enojec (10.30); četrtfinale, Ž: enojec (12.40); polfinale, M: enojec (12.00), dvojni dvojec (Čop in Špik, 13.20), četverec brez krmarja (lahki veslači, 13.40)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 100 prosto (11.00), 200 prsno (11.40), 4 x 200 prosto (12.02); predtekmovanje, Ž: 200 delfin (Klinar, 11.23); polfinale, M: 100 prosto (20.30), 200 prsno (21.17); polfinale, Ž: 200 delfin (Klinar, 20.55)

 

Jadranje: finn, M: 5. in 6. plov (13.00); laser, M: 3. in 4. plov (13.00); zvezda, M: 5. in 6. plov (13.05); 49, M: 3. in 4. plov (13.00); RS-X, M: 1. in 2. plov (13.00); dvobojevanje, Ž (14.30); RS-X, Ž: 1. in 2. plov (15.00); laser radial, Ž: 3. in 4. plov (13.00)

 

Tenis: posamično, M: 2. krog (Kavčič, 17.00); posamično, Ž: 2. krog (12.30); dvojice, M: četrtfinale (12.30); dvojice, Ž: 2. krog (Srebotnik / Klepač12.30)

 

Namizni tenis: posamično, M: četrtfinale (21.00); posamično, Ž: četrtfinale (11.00), polfinale (17.00)

 

Odbojka: predtekmovanje, M, skupina A: Poljska – Bolgarija (12.30), Italija – Argentina (15.45), Velika Britanija – Avstralija (21.00); skupina B: Srbija – Tunizija (10.30), ZDA – Nemčija (17.45), Brazilija – Rusija (23.00)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, M, skupina A: Hrvaška – Španija (12.20), Avstralija – Kazahstan (15.10), Grčija – Italija (16.30); skupina B: Madžarska – Črna gora (11.00), Srbija – Velika Britanija (19.20), ZDA – Romunija (20.40)

 

 

SREDA, 1. AVGUST:

 

KONČNE ODLOČITVE (20):

 

Sabljanje: meč, posamično, M: za 3. mesto (20.10), finale (21.00); sablja, posamično, Ž: za 3. mesto (20.40), finale (21.30)

 

Dviganje uteži: do 77 kg, M: skupina B (11.00), skupina A (20.00); do 69 kg, Ž: skupina B (13.30), skupina A (16.30)

 

Judo: do 90 kg, M: repasaži (15.02), polfinale (15.03), za 3. mesto (15.02), finale (17.10); do 70 kg, Ž: repasaži (15.00), polfinale (15.01), za 3. mesto (15.00), finale (17.00)

 

Kajak kanu: K1, slalom, M: polfinale (14.30), finale (16.15)

 

Kolesarstvo: vožnja na čas, posamično, Ž (13.30); vožnja na čas, posamično, M (Brajkovič, 15.15)

 

Veslanje: osmerec, M (11.30); dvojec brez krmarja, Ž (11.10); dvojni četverec, Ž (11.20)

 

Strelstvo: pištola (25 m), Ž: kvalifikacije (10.00), finale (16.30)

 

Plavanje: 200 prsno, M (20.30); 200 delfin, Ž (21.09); 100 prosto, M (21.17); 4 x 200 prosto, Ž (21.57)

 

Skoki v vodo: sinhroni skoki (3 m), deska, M: finale (16.00)

 

Namizni tenis: posamično, Ž: za 3. mesto (15.30), finale (16.30)

 

Gimnastika: mnogoboj, posamično, M: finale (17.30)

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: posamično, M in Ž: osmina finala (10.00); mešani pari: četrtfinale (10.00); dvojice, Ž: četrtfinale (18.00)

 

Nogomet: predtekmovanje, M, skupina A: Velika Britanija – Urugvaj (20.45), Senegal – Združeni arabski emirati (20.45); skupina B: Južna Koreja – Gabon (18.00), Mehika – Švica (18.00); skupina C: Egipt – Belorusija (15.30), Brazilija – Nova Zelandija (15.30); skupina D: Španija – Maroko (18.00), Japonska – Honduras (18.00)

 

Odbojka na mivki: predtekmovanje, M (10.00); predtekmovanje, Ž (10.00)

 

Lokostrelstvo: posamično, M: 1. in 2. krog (10.00); posamično, Ž: 1. in 2. krog (10.26)

 

Košarka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Kitajska – Angola (12.15), Hrvaška – Češka (21.00), ZDA – Turčija (23.15); skupina B: Kanada – Francija (10.00), Avstralija – Brazilija (15.30), Velika Britanija – Rusija (17.45)

 

Boks: osmina finala, M: bantamska (do 56 kg, 14.30 in 21.30); težka (do 91 kg, 15.30 in 22.30); supertežka (nad 91 kg, 16.30 in 23.30)

 

Sabljanje: meč, posamično, M: 1. krog, osmina finala, četrtfinale, polfinale (10.00); sablja, posamično, Ž: 1. krog, osmina finala, četrtfinale, polfinale (14.10)

 

Rokomet: predtekmovanje, Ž, skupina A: Črna gora – Angola (12.15), Velika Britanija – Brazilija (17.15), Rusija – Hrvaška (22.15); skupina B: Norveška – Južna Koreja (10.30), Francija – Švedska (15.30), Španija – Danska (20.30)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, M, skupina A: Španija – Avstralija (9.30), Južnoafriška republika – Velika Britanija (17.00), Pakistan – Argentina (20.00); skupina B: Belgija – Nizozemska (11.45), Nova Zelandija – Indija (14.45), Južna Koreja – Nemčija (22.15)

 

Judo: do 90 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale (10.30); do 70 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale (Sraka Vuković, 10.30)

 

Veslanje: polfinale, M: enojec (10.30), dvojni dvojec (lahki veslači, 10.50); dvojni četverec (11.40), dvojec brez krmarja (12.00)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 200 hrbtno (11.21), 200 mešano (12.06); predtekmovanje, Ž: 100 prosto (Govejšek, 11.00), 200 prsno (Šmid, 11.43), 4 x 200 prosto (Isaković, Klinar, Bežan, Sagmeister, 12.26); polfinale, M: 200 hrbtno (20.47), 200 mešano (21.36); polfinale, Ž: 100 prosto (20.38), 200 prsno (21.24)

 

Jadranje: laser, M: 5. in 6. plov (13.05); 49, M: 5. in 6. plov (13.00); RS-X, M: 3. in 4. plov (13.00); laser radial, Ž: 5. in 6. plov (13.00); RS-X, Ž: 3. in 4. plov (15.00); dvobojevanje, Ž (15.00)

 

Tenis: posamično, M in Ž: 2. in 3. krog (12.30); dvojice, M in Ž: četrtfinale (12.30); mešane dvojice: 1. krog (12.30)

 

Namizni tenis: posamično, M: četrtfinale (11.00)

 

Odbojka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Dominikanska republika – Japonska (10.30), Alžirija – Rusija (12.30), Velika Britanija – Italija (17.45); skupina B: Srbija – Turčija (15.45), ZDA – Kitajska (21.00), Brazilija – Južna Koreja (23.00)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, Ž, skupina A: Madžarska – Kitajska (15.10), Španija – ZDA (19.20); skupina B: Italija – Rusija (16.30), Velika Britanija – Avstralija (20.40)

 

 

ČETRTEK, 2. AVGUST:

 

 

KONČNE ODLOČITVE (18):

 

Lokostrelstvo: posamično, Ž: za 3. mesto (16.21), finale (16.37)

 

Sabljanje: floret, ekipno, Ž: za 3. mesto (19.00), finale (20.15)

 

Judo: do 100 kg, M: repasaži (15.02), polfinale (15.03), za 3. mesto (15.02), finale (17.10); do 78 kg, Ž: repasaži (15.00), polfinale (15.01), za 3. mesto (15.00), finale (17.00)

 

Kajak kanu: C2, slalom, M: polfinale (14.30), finale (16.18); K1, slalom, Ž: polfinale (15.12), finale (16.57)

 

Kolesarstvo: dirkališče, ekipni sprint, M: kvalifikacije (17.15), 1. krog (18.46), finale (19.15); dirkališče, ekipni sprint, Ž: kvalifikacije (17.00), 1. krog (17.30), finale (18.59)

 

Veslanje: dvojni dvojec, M (10.50); četverec brez krmarja (lahki veslači), M (11.00); osmerec, Ž (13.30)

 

Strelstvo: dvojni trap, M: kvalifikacije (10.00), finale (16.00)

 

Plavanje: 200 prsno, Ž (20.38); 200 hrbtno, M (20.46); 200 mešano, M (21.16); 100 prosto, Ž (21.34)

 

Namizni tenis: posamično, M: za 3. mesto (15.30), finale (16.30)

 

Gimnastika: mnogoboj, posamično, Ž: finale (17.30)

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

 

Badminton: dvojice, M: četrtfinale (10.00); posamično, Ž: četrtfinale (13.30); mešane dvojice: polfinale (13.30); posamično, M (18.00); dvojice, Ž: polfinale (18.00)

 

Košarka: predtekmovanje, M, skupina A: Francija – Litva (10.00), Argentina – Tunizija (15.30), ZDA – Nigerija (23.15); skupina B: Avstralija – Kitajska (12.15), Brazilija – Rusija (17.45), Španija – Velika Britanija (21.00)

 

Odbojka na mivki: predtekmovanje, M (12.00); predtekmovanje, Ž (10.00)

 

Lokostrelstvo: posamično, Ž: osmina finala, četrtfinale, polfinale (10.00)

 

Boks: osmina finala, M: lahka (do 60 kg, 14.30 in 21.30); srednja (do 75 kg, 15.30 in 22.30)

 

Sabljanje: floret, ekipno, Ž: osmina finala, četrtfinale, polfinale, za 5. in 7. mesto (10.00)

 

Rokomet: predtekmovanje, M, skupina A: Francija – Tunizija (12.15), Velika Britanija – Argentina (17.15), Švedska – Islandija (22.15); skupina B: Španija – Južna Koreja (10.30), Hrvaška – Madžarska (15.30), Srbija – Danska (20.30)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, Ž, skupina A: Južna Koreja – Japonska (9.30), Kitajska – Nizozemska (14.45), Belgija – Velika Britanija (20.00); skupina B: Avstralija – ZDA (11.45), Južnoafriška republika – Nemčija (17.00), Nova Zelandija – Argentina (22.15)

 

Judo: do 100 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale (10.30); do 78 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale, Ž (Velenšek, 10.30)

 

Konjeništvo: dresura, posamično: velika nagrada (1. dan, 12.00); dresura, ekipno: velika nagrada (1. dan, 12.00)

 

Kolesarstvo: dirkališče, zasledovanje, ekipno, M: kvalifikacije (17.42)

 

Veslanje: polfinale, M: četverec brez krmarja (11.10), dvojni dvojec (lahki veslači, 11.50); polfinale, Ž: enojec (10.30), dvojni dvojec (lahki veslači, 11.30)

 

Strelstvo: olimpijska pištola (25 m), M: kvalifikacije (11.30)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 50 prosto (11.00), 100 delfin (Mankoč, 12.14); predtekmovanje, Ž: 800 prosto (Oder, 11.19), 200 hrbtno (Čarman, 12.31); polfinale, M: 50 prosto (20.30), 100 delfin (21.51); polfinale, Ž: 200 hrbtno (20.54)

 

Jadranje: finn, M: 7. in 8. plov (13.00); 470, M: 1. in 2. plov (13.00); zvezda, M: 7. in 8. plov (13.05); 49, M: 7. in 8. plov (13.00); RS-X, M: 5. in 6. plov (17.00); dvobojevanje, Ž (14.30); RS-X, Ž: 5. in 6. plov (15.00)

 

Tenis: posamično, M: četrtfinale (12.30); dvojice, M: polfinale (12.30); posamično, Ž: četrtfinale (12.30); dvojice, Ž: polfinale (12.30); mešane dvojice: četrtfinale (12.30)

 

Namizni tenis: posamično, M: polfinale (11.00)

 

Odbojka: predtekmovanje, M, skupina A: Avstralija – Bolgarija (12.30), Poljska – Argentina (17.45), Velika Britanija – Italija (23.00); skupina B: Srbija – Nemčija (10.30), Rusija – Tunizija (15.45), Brazilija – ZDA (21.00)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, M, skupina A: Španija – Avstralija (11.00), Kazahstan – Grčija (12.20), Italija – Hrvaška (20.40); skupina B: Črna gora – Srbija (15.10), Romunija – Madžarska (16.30), Velika Britanija – ZDA (19.20)

Komentarji
  1. Dodaj komentar