Sporedi

Spored dogodkov (1): 25.7. - 30.7.

Sporedi - sreda, 18.07.2012 ob 14:25

Spored dogodkov XXX. olimpijskih iger v Londonu (1. del).

SREDA, 25. JULIJ:

 

KONČNE ODLOČITVE: jih ni

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Nogomet: predtekmovanje, Ž, skupina E: Velika Britanija – Nova Zelandija (17.00), Kamerun – Brazilija (19.45); skupina F: Japonska – Kanada (18.00), Švedska – Južnoafriška republika (20.45); skupina G: ZDA – Francija (18.00), Kolumbija – Severna Koreja (20.45)

 

 

ČETRTEK, 26. JULIJ:

 

KONČNE ODLOČITVE: jih ni

 

DRUGA TEKMOVANJA:

Nogomet: predtekmovanje, M, skupina A: Združeni arabski emirati – Urugvaj (18.00), Velika Britanija – Senegal (21.00); skupina B: Mehika – Južna Koreja (15.30), Gabon – Švica (18.15); skupina C: Egipt – Brazilija (20.45), Belorusija – Nova Zelandija (20.45); skupina D: Honduras – Maroko (13.00), Španija – Japonska (15.45)

 

 

PETEK, 27. JULIJ:

 

Slovesno odprtje 30. olimpijskih iger (22.00)

 

KONČNE ODLOČITVE: jih ni

 

DRUGA TEKMOVANJA:

Lokostrelstvo: posamično, M: kvalifikacije (Štrajhar, 10.00); ekipno, M: kvalifikacije (10.00); posamično, Ž: kvalifikacije (14.00); ekipno, Ž: kvalifikacije (14.00)

 

 

SOBOTA, 28. JULIJ:

 

KONČNE ODLOČITVE (12):

 

Lokostrelstvo: ekipno, M: za 3. mesto (18.33), finale (19.01)

 

Sabljanje: floret, posamično, Ž: za 3. mesto (20.10), finale (20.40)

 

Dviganje uteži: do 48 kg, Ž: skupina A (16.30)

 

Judo: do 60 kg, M: repasaži (15.01), polfinale (15.02), za 3. mesto (15.01), finale (17.10); do 48 kg, Ž: repasaži (15.00), polfinale (15.00), za 3. mesto (15.00), finale (17.00)

 

Kolesarstvo: cestna dirka, M (Brajkovič, Bole, Božič, 11.00)

 

Strelstvo: zračna pištola (10 m), M: finale (16.00); zračna puška (10 m), Ž: finale (12.00)

 

Plavanje: 400 mešano, M (20.30); 400 prosto, M (20.49); 400 mešano, Ž (21.09); 4 x 100 prosto, Ž (21.40)

 

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: posamično, dvojice (M in Ž), mešani pari: predtekmovanje (Tvrdy, 9.30)

 

Strelstvo: zračna pištola (10 m), M: kvalifikacije (13.00); zračna puška (10 m), Ž: kvalifikacije (Dvoršak, 9.15)

 

Nogomet: predtekmovanje, Ž, skupina E: Nova Zelandija – Brazilija (15.30), Velika Britanija – Kamerun (18.15); skupina F: Japonska – Švedska (13.00), Kanada – Južnoafriška republika (15.45); skupina G: ZDA – Kolumbija (18.00), Francija – Severna Koreja (20.45)

 

Odbojka na mivki: predtekmovanje, M in Ž (10.00)

 

Lokostrelstvo: ekipno, M: osmina finala, četrtfinale, polfinale (10.00)

 

Boks: 1. krog, M: bantamska (do 56 kg, 14.30 in 21.30), srednja (do 75 kg, 16.00 in 23.00)

 

Sabljanje: floret, posamično, Ž: 1. in 2. krog, osmina finala, četrtfinale, polfinale (11.30)

 

Košarka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Kitajska – Češka (10.00), Turčija – Angola (15.30), ZDA – Hrvaška (17.45); skupina B: Kanada – Rusija (12.15), Brazilija – Francija (21.00), Avstralija – Velika Britanija (23.15)

 

Rokomet: predtekmovanje, Ž, skupina A: Rusija – Angola (10.30), Hrvaška – Brazilija (15.30), Črna gora – Velika Britanija (20.30); skupina B: Španija – Južna Koreja (12.15), Danska – Švedska (17.15), Norveška – Francija (22.15)

 

Judo: do 60 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale (10.30); do 48 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale (10.30)

 

Konjeništvo: vsestranskost, posamično in ekipno: dresura, 1. del (11.00)

 

Veslanje: predtekmovanje, M: osmerec (11.10), dvojni dvojec (Čop, Špik, 11.30), četverec brez krmarja (lahki veslači, 12.00), dvojni četverec (12.30), dvojec brez krmarja (13.00), enojec (13.30); predtekmovanje, Ž: dvojec brez krmarja (10.30), dvojni četverec (10.50), enojec (14.30)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 400 mešano (11.00), 400 prosto (11.52), 100 prsno (Dugonjič, 12.53); predtekmovanje, Ž: 100 delfin (Isaković, 11.34), 400 mešano (Klinar, 12.17), 4 x 100 prosto (13.11); polfinale: 100 prsno, M (21.30), 100 delfin, Ž (20.40)

 

Tenis: posamično, M: 1. krog (Kavčič, 12.30); posamično, Ž: 1. krog (Hercog, 12.30); dvojice, M: 1. krog (12.30); dvojice, Ž: 1. krog (Srebotnik, Klepač, 12.30)

 

Namizni tenis: posamično, M: kvalifikacije, 1. krog (10.45); posamično, Ž: kvalifikacije, 1. in 2. krog (10.00)

 

Gimnastika: kvalifikacije, posamično, M (12.00, 16.30, 21.00)

 

Odbojka: predtekmovanje, Ž, skupina A; Alžirija – Japonska (10.30), Velika Britanija – Rusija (15.45), Italija – Dominikanska republika (17.45); skupina B: Kitajska – Srbija (12.30), ZDA – Južna Koreja (21.00), Brazilija – Turčija (23.00)

 

 

NEDELJA, 29. JULIJ:

 

KONČNE ODLOČITVE (14):

 

Lokostrelstvo: ekipno, Ž: četrtfinale, polfinale, za 3. mesto, finale (16.00)

 

Sabljanje: sablja, posamično, M: polfinale, za 3. mesto, finale (19.00)

 

Dviganje uteži: do 56 kg, M: skupina B (11.00), skupina A (20.00); do 53 kg, Ž: skupina B (13.30), skupina A (16.30)

 

Judo: do 66 kg, M: repasaži, polfinale, za 3. mesto, finale (15.00); do 52 kg, Ž: repasaži, polfinale, za 3. mesto, finale (15.00)

 

Kolesarstvo: cestna dirka, Ž (Batagelj, 13.00)

 

Strelstvo: zračna pištola (10 m), Ž: kvalifikacije, finale (10.00); skeet, Ž: kvalifikacije, finale (10.00)

 

Plavanje: 100 delfin, Ž (20.30); 100 prsno, M (21.08); 400 prosto, Ž (21.15); 4 x 100 prosto, M (21.54)

 

Skoki v vodo: sinhroni skoki, deska (3 m): finale, Ž (16.00)

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: predtekmovanje: posamično, M; posamično, Ž; dvojice, M; dvojice, Ž; mešani pari (9.30)

 

Nogomet: predtekmovanje, M, skupina A: Senegal – Urugvaj (18.00), Velika Britanija – Združeni arabski emirati (20.45); skupina B: Mehika – Gabon (15.30), Južna Koreja – Švica (18.15); skupina C: Egipt – Nova Zelandija (13.00), Brazilija – Belorusija (16.00); skupina D: Japonska – Maroko (18.00), Španija – Honduras (20.45)

 

Odbojka na mivki: predtekmovanje, M (10.00); predtekmovanje, Ž (10.00)

 

Lokostrelstvo: ekipno, Ž: osmina finala (10.00)

 

Boks: 1. krog, M: lahka (do 60 kg, 14.30 in 21.30); velterska (do 69 kg, 16.00 in 23.00)

 

Sabljanje: sablja, posamično, M: 1. in 2. krog, osmina finala, četrtfinale (11.30)

 

Rokomet: predtekmovanje, M, skupina A: Islandija – Argentina (10.30), Švedska – Tunizija (15.30), Francija – Velika Britanija (20.30); skupina B: Hrvaška – Južna Koreja (12.15), Španija – Srbija (17.15), Madžarska – Danska (22.15)

 

Košarka: predtekmovanje, M, skupina A: Nigerija – Tunizija (10.00), ZDA – Francija (15.30), Argentina – Litva (23.15); skupina B: Brazilija – Avstralija (12.15), Španija – Kitajska (17.45), Rusija – Velika Britanija (21.00)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, Ž: Nova Zelandija – Avstralija (9.30), Nizozemska – Belgija (11.45), Kitajska – Južna Koreja (14.45), Argentina – Južnoafriška republika (17.00), Velika Britanija – Japonska (20.00), Nemčija – ZDA (22.15)

 

Judo: do 66 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale (Drakšič, 10.30); do 52 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale (10.30)

 

Kajak kanu: slalom, posamično, C1: predtekmovanje (Savšek, 14.30); K1: predtekmovanje (Kauzer, 15.24)

 

Konjeništvo: vsestranskost, posamično: dresura, 2. del (11.00); ekipno: dresura, 2. del (11.00)

 

Veslanje: predtekmovanje, M: dvojni dvojec (lahki veslači, 12.10); predtekmovanje, Ž: dvojni dvojec (lahki veslači, 11.40), osmerec (12.50); repasaži, M: dvojni dvojec (10.30), enojec (10.50), četverec brez krmarja (lahki veslači, 10.40); repasaži, Ž: enojec (11.20)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 200 prosto (11.20), 100 hrbtno (12.13), 4 x 100 prosto (13.05); predtekmovanje, Ž: 100 hrbtno (11.00), 100 prsno (Vozel, 11.51), 400 prosto (12.33); polfinale, M: 200 prosto (20.37), 100 hrbtno (21.25); polfinale, Ž: 100 prsno (20.48), 100 hrbtno (21.44)

 

Jadranje: finn, M: 1. in 2. plov (Žbogar, 13.00); zvezda, M: 1. in 2. plov (13.00); dvobojevanje, Ž (13.00)

 

Tenis: posamično, M: 1. krog (12.30); posamično, Ž: 1. krog (12.30); dvojice, M: 1. krog (12.30); dvojice, Ž: 1. krog (12.30)

 

Namizni tenis: posamično, M: 2. krog (Tokič, 12.00); posamično, Ž: 2. in 3. krog (10.00)

 

Gimnastika: športna gimnastika, mnogoboj, Ž: kvalifikacije (Golob, 10.30)

 

Odbojka: predtekmovanje, M, skupina A: Velika Britanija – Bolgarija (10.30), Avstralija – Argentina (15.45), Italija – Poljska (21.00); skupina B: Rusija – Nemčija (12.30), ZDA – Srbija (17.45), Brazilija – Tunizija (23.00)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, M, skupina A: Grčija – Hrvaška (11.00), Kazahstan – Španija (12.20), Italija – Avstralija (15.10); skupina B: Madžarska – Srbija (16.30), Romunija – Velika Britanija (19.20), Črna gora – ZDA (20.40)

 

 

PONEDELJEK, 30. JULIJ:

 

KONČNE ODLOČITVE (12):

 

Sabljanje: meč, posamično, Ž: za 3. mesto (20.10), finale (20.40)

 

Dviganje uteži: do 62 kg, M: skupina B (11.00), skupina A (20.00); do 58 kg, Ž: skupina B (13.30), skupina A (16.30)

 

Judo: do 73 kg, M: repasaži (15.03), polfinale (15.04), za 3. mesto (15.03), finale (17.10); do 57 kg, Ž: repasaži (15.00), polfinale (15.02), za 3. mesto (15.00), finale (17.00)

 

Strelstvo: zračna puška (10 m), M: finale (13.00)

 

Plavanje: 200 prosto, M (20.41); 100 hrbtno, Ž (20.49); 100 hrbtno, M (20.56); 100 prsno, Ž (21.13)

 

Skoki v vodo: sinhroni skoki, stolp (10 m), M: finale (16.00)

 

Gimnastika: ekipno, M: finale (17.30)

 

DRUGA TEKMOVANJA:

 

Badminton: predtekmovanje: posamično, M (9.30); posamično, Ž (9.30); dvojice, M (9.30); dvojice, Ž (9.30); mešane dvojice (9.30)

 

Odbojka na mivki: predtekmovanje, M (10.00); predtekmovanje, Ž (12.00)

 

Lokostrelstvo: posamično, M: 1. in 2. krog (10.00); posamično, Ž: 1. in 2. krog (10.26)

 

Boks: 1. krog, M: mušja (do 52 kg, 14.30 in 21.30); poltežka (do 81 kg, 15.45 in 22.45)

 

Sabljanje: meč, posamično, Ž: 1. in 2. krog, osmina finala, četrtfinale, polfinale (11.30)

 

Rokomet: predtekmovanje, Ž, skupina A: Angola – Hrvaška (10.30), Velika Britanija – Rusija (15.30), Brazilija – Črna gora (20.30); skupina B: Južna Koreja – Danska (12.15), Francija – Španija (17.15), Švedska – Norveška (22.15)

 

Hokej na travi: predtekmovanje, M, skupina A: Avstralija – Južnoafriška republika (11.45), Španija – Pakistan (14.45), Velika Britanija – Argentina (20.00); skupina B: Južna Koreja – Nova Zelandija (9.30), Nizozemska – Indija (17.00), Nemčija – Belgija (22.15)

 

Judo: do 73 kg, M: predtekmovanje, četrtfinale, (10.30); do 57 kg, Ž: predtekmovanje, četrtfinale (Đukič, 10.30)

 

Košarka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Hrvaška – Kitajska (10.00), Češka – Turčija (12.15), Angola – ZDA (23.15); skupina B: Francija – Avstralija (15.30), Rusija – Brazilija (17.45), Velika Britanija – Kanada (21.00)

 

Kajak kanu: C2, slalom, M: predtekmovanje (Božič, Taljat, 14.30); K1, slalom, Ž: predtekmovanje (Terčelj, 15.12)

 

Konjeništvo: vsestranskost, posamično: cross country (13.30); vsestranskost, ekipno: cross country (13.30)

 

Veslanje: predtekmovanje, M: četverec brez krmarja (11.40); predtekmovanje, Ž: dvojni dvojec (11.20); repasaži, M: osmerec (10.50), dvojni četverec (11.00), dvojec brez krmarja (11.10); repasaži, Ž: dvojec brez krmarja (10.30), dvojni četverec (10.40)

 

Strelstvo: zračna puška (10 m), M: kvalifikacije (10.00); skeet, M: kvalifikacije (10.00)

 

Plavanje: predtekmovanje, M: 200 delfin (Žbogar, 11.25); predtekmovanje, Ž: 200 prosto (Isaković, 11.00), 200 mešano (11.41); polfinale, M: 200 delfin (21.30); polfinale, Ž: 200 prosto (20.30), 200 mešano, Ž (21.51)

 

Jadranje: laser, M: 1. in 2. plov (Hmeljak, 13.00); zvezda, M: 3. in 4. plov (15.05); 49, M: 1. in 2. plov (13.00); dvobojevanje, Ž (15.00); laser radial, Ž: 1. in 2. plov (13.05); finn, M: 3. in 4. plov (15.00)

 

Tenis: posamično, M: 2. krog (12.30); posamično, Ž: 2. krog (12.30); dvojice, M: 2. krog (12.30); dvojice, Ž: 2. krog (12.30)

 

Namizni tenis: posamično, M: 3. krog (11.00) in osmina finala (20.00); posamično, Ž: osmina finala (16.30)

 

Odbojka: predtekmovanje, Ž, skupina A: Dominikanska republika – Rusija (15.45), Italija – Japonska (21.00), Velika Britanija – Alžirija (23.00); skupina B: Kitajska – Turčija (10.30), Srbija – Južna Koreja (12.30), ZDA – Brazilija (17.45)

 

Vaterpolo: predtekmovanje, Ž, skupina A: Španija – Kitajska (15.10), Madžarska – ZDA (20.40); skupina B: Italija – Avstralija (16.30), Velika Britanija – Rusija (19.20)

 

Komentarji
  1. Dodaj komentar